Aşk mesajları

2016-11-23 05:14:00
-- Sponsorlu bağlantılar --

Birbirinden güzel aşk mesajları bu sayfada.
 
En son birlikte ağlamıştık, şimdi yağmur yağıyorsa bilki ben seni düşünüyorum, yokluğunda gözyaşımı yağmurla paylaşıyorum, yağmur sana yağıyor ben sana ağlıyorum.
 
 
Zaman yine geceyarısı, seni düşünüyorum. Islak gözlerim yolda belki geçer diyorum. hani bir şarkımız varya işte onu söylüyorum. Seni öyle seviyorum ki UNUTAMIYORUM
 
 
Hayatı aradım yıllarboyu denizin derinliklerinde. Sonra gökteki yıldızlarda ve elim boş döndüm. En sonunda anladım hayat sevgiydi ve sevgi de sendin.
 
 
Sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar "mükemmel" ama herkesin seni sevmeyi hakedemeyeceği kadar "özel"sin.
 
 
Bu gün dünyayı istediğin renge boyayıp, bu rengi insanlara tüm sevginle dağıt. Kendini sevginin bir rengi diye tanıt. Çünkü senin varlığın sevgiye en büyük kanıt.
 
 
Seven unutmaz, unutan sevmemiştir! Sevipte unutmuşsa sevmesini bilmemiştir. Yapraklar dökülebilir, güller solabilir. Seni herkes unutabilir ama ben ASLA.
 
Ne senden vazgeçerim ne düşlerimden, ne de gözlerimi kaparım hayalinle yaşarken, inan hayatı, seni bana verdiği için, seni ise hayatıma anlam verdiğin için seviyorum.
 
 
Gül dediğin nedir ki solar gider. Gün dediğin nedir ki yaşanır biter. Ateş dediğin nedir ki kül olur söner, benim sevdam ki, o sonsuzdur, mezarda biter
 
 
Sevgi dediğin eksilten değil artıran olmalı, kirleten değil arıtan olmalı, öldüren değil yaşatan olmalı, sınırlara değil sınırsıza aşk duymalı
 
 
Sana bir gül sundum, kokla ama soldurma, sana ömrümü sundum, yaşa ama harcama, sana kalbimi sundum sev ama parçalama
 
 
Sevda çiçeği olsan koparmaya kıyamam. Sakın ağlama gözyaşlarına dayanamam. Sen benim canımsın yıllar geçsede unutamam
 
 
Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, kalpler vardır acılarla parçalanmayan, ve bazı insanlar vardır unutulmayan
 
Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, kulakların zamansız deli gibi çınlarsa, bil ki bir yerlerde özlenmişsinidir.
 
 
Sen gözlerimde bir damla yaş olsaydın seni kaybetmemek için ömür boyu ağlamazdım.
 
Yatağını gül yapraklarıyla süsledim, üzerini ay ışığıyla örttüm, tüm kabusları ben aldım, bu gece tatlı rüyalar senin olsun.
 
Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne zaman seni unutturmaya yetecek, bırakıp gitsenden seni unuturum sanma, zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla.
 
 
Önce düstügümde kalkmayi ögrendim sonra aleve dokundugumda aciyi sevmeyi ögrendim sevilmeyi sonra terkedilip beklemeyi sayende unutulmayida ögrendim herseyi ögrendimde yalniz unutmayi ögrenemedim.
 
 
Yillar vardir nasil geçtigini bilmezdim, bir gün vardir yasamin anlamini degistirdi bana dair; hissetmedigimi, bilmedigimi yasatti, iste o ani senle yasadim senle sevdim.
 
Yanagina konan kar tanesi eriyip dudaklarina indiginde o bir damla serinligi biriyle paylasmak istediginde yönünü rüzgara dön yeter. Çünkü ben o rüzgardayim....
 
 
Ustune `seviyorum` yazdigim bir kagittan, sandal yapiyor, dereye birakiyorum. ister yuzsun, ister batsin, ister bir caliya takilsin o kagit sandal, hep derenin bir yerinde olucak biliyorum..
 
 
Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun
 
 
Her aya bakışında beni hatırla.Gözlerin yıldızlara takılırsa gözlerine baktığımı sakın unutma.Unutma bir yaprak düşerse avuclarına ellerimdir sakın bırakma.
 
 
Bir soluk kadar yakın derler aşk için, yıldızlar kadar uzak uzansan yetişemezsin, yetişsen dokunamazsın, dokunsan vazgeçemezsin, vazgeçersin ama asla unutamazsın...
 
 
Alaca karanlığı hiç sevmem, ya gündüz olmalı, ya gece. Kurşun dediğin ya derinden vurmalı yada hiç çıkmamalı. Sevdinmi ya ölümüne sevmeli yada hiç sevmemeli...
 
Sevipte terk etmek için değil, ömür boyu sevmek için, ağlatıp üzmek için değil, hep mutlu etmek için, görüpte unutmak için değil uğrunda ölmek için aşığım...
 
 
SEN YÜREĞİMİN KÖŞESİNDE HERKESTEN UZAK, HERKESTEN FARKLI OLARAK YAŞAYACAKSIN. SEN BENİM EN ZOR AŞKIM EN DELİ SEVDAN VE YAŞAMIŞ OLDUĞUM EN ÖZEL KİŞİ OLARAK KALACAKSIN.
 
 
Öyle Zorki Yoklugunu Yasamak, akarsuyu Tutamamak Gibi, yildizlara Dokunamamak Gibi, gözümde Uyku Varken Uyuyamamak Gibi Tek Kursunla Ölmek Gibi "seni Özlemek"
 
 
Ansızın Gecelerden Bir Gece Bir Sıcaklık Duyarsan Üşüyen Ellerinde, Ağlıyorsa Bir Ceylan Daglarda Bilki Seni Düşünüyorum O Anda!
 
 
Kim bilir hangi aksam güneşle ben de söneceğim.kim bilir hangi ellerden sen suyum içeceğim.belki seni bir daha görmeden öleceğim. Fakat yinede seni hep seveceğim.
 
 
Ne yildizlari istiyorum gece yarilarima. Ne günesi istiyorum karanligima, Cok degil birtanem Sadece seni istiyorum yanlizligima!
 
Kiriyorsa sözlerim bir daha konusmam. Varligim rahatsiz ediyorsa, ölürüm bir daha karsina cikmam. Ama rahatsiz eden sevgimse üzgünüm buna engel olamam.
 
 
SEN HİÇ SAVAŞTIN MI KENDİNLE VE YENİK DÜŞÜP İSYAN ETTİN Mİ İÇİNDEKİ SEVGİYE,HİÇ BASTIRDIN MI DUYGULARINI VE YAŞADIN MI BÖYLESİNE SEVERKEN SEVMİYORUM DEMENİN IZDIRABINI?
 
 
ÖYLE ZORKİ UYUMADAN HEP SENİ DÜŞÜNMEK,ÖYLE ZORKİ DÜŞÜNCELERİMİ SÖYLEYEMEMEK VE ÖYLESİNE ZORKİ GÖZLERİNE BAKIPTA SENİ SEVİYORUM DİYEMEMEK...
 
 
AŞK BİR EŞKİYANIN HAYATA İNTİZARIDIR. SUSARSA ÇATIŞMA, KONUŞURSA SAVAŞ, SEVERSE DEVRİM OLUR.TUTKİ BEN BİR EŞKİYAYIM VEDE SANA AŞIĞIM!!!
 
 
SEV!ÖYLE SEVKI KALMSIN BIR DAMLA GURUR, GURURUN BASLADIGI YERDE SEVGI IZDIRAP OLUR!!!
 
 
Bir rüzgar esti buradan nereye gittiğini bilemedim nereye gidiyorsun dedim özlenen her şeye dedi benim aklıma SEN geldin çünkü özlenen SENSİN...!
 
SEN BAZEN DUDAGIMDAKİ GÜLÜCÜK,BAZEN YÜREGİMDEKİ ATES;BAZENDE GÖZLERİMDEN DÖKÜLEN GOZYASİSİN AMA HERZAMAN KÜCÜK KALBİMDE KOCAMAN BİR PARCASIN
 
Ey karanlık gecemin parlak yıldızı. Yüksek sosyetenin parlak ışıkları altında dans etmesini bilmesekte. Karanlık kuytu bir köşede sevdiğimiz için göz yaşı dökmesini iyi bilirim.

-- Sponsorlu bağlantılar --

0
0
0
Yorum Yaz